Series
Ratings
196
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.5
Santa Clarita DietRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 1.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 1.5
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0
Home for ChristmasRated ★ 4.5- M&MRated ★ 1.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5