Series
Ratings
12
AnnaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0