Series
Ratings
12
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5