Titles you rated
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5