Movies
Ratings
421
UpgradeRated ★ 5.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
MisbehaviorRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 3.5
The Lost BladesmanRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
As OneRated ★ 2.0