Movies
Ratings
215
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
The Swan PrincessRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0