Movies
Ratings
395
HarmonyRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Western SpaghettiRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 1.0
Like for LikesRated ★ 1.5
CarolRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0