Series
Ratings
53
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Land of the LustrousRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Busted! Season 3Rated ★ 4.0