Titles you rated
 CureRated ★ 4.5 CureRated ★ 4.5
 Evil Does Not ExistRated ★ 4.0 Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
 ExhumaRated ★ 0.5 ExhumaRated ★ 0.5
 Emergency DeclarationRated ★ 5.0 Emergency DeclarationRated ★ 5.0
 The FounderRated ★ 4.0 The FounderRated ★ 4.0
 The WhaleRated ★ 5.0 The WhaleRated ★ 5.0
 BabylonRated ★ 4.0 BabylonRated ★ 4.0
 AuditionRated ★ 4.5 AuditionRated ★ 4.5
 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
 It's a Summer Film!Rated ★ 4.0 It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
 Decision to LeaveRated ★ 4.5 Decision to LeaveRated ★ 4.5
 The RoundupRated ★ 3.0 The RoundupRated ★ 3.0
 Nothing SeriousRated ★ 3.5 Nothing SeriousRated ★ 3.5
 Drive My CarRated ★ 3.0 Drive My CarRated ★ 3.0
 Midnight in ParisRated ★ 4.5 Midnight in ParisRated ★ 4.5
 Hostage: Missing CelebrityRated ★ 1.5 Hostage: Missing CelebrityRated ★ 1.5
 Molly's GameRated ★ 4.0 Molly's GameRated ★ 4.0
 House of GucciRated ★ 2.0 House of GucciRated ★ 2.0
 Mulholland DriveRated ★ 3.5 Mulholland DriveRated ★ 3.5
 Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5 Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5