Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0- The New KingRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 3.5- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
MomRated ★ 1.0