Titles you rated
MovingRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.0
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.0
SignalRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.0
Pension MetsaRated ★ 2.5
Tokyo Vice Season 1Rated ★ 5.0
Harassment GameRated ★ 2.5
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Kuinige KillerRated ★ 2.5- Dear PatientRated ★ 1.0
And, LiveRated ★ 1.0
Taro's Candy HouseRated ★ 5.0