Movies
Ratings
118
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 1.5
The ChaserRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0