Movies
Ratings
423
Worst WomanRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
SpreadRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.5
More Than BlueRated ★ 3.5
The Back-Up PlanRated ★ 2.0
NeighborsRated ★ 1.5
He Was CoolRated ★ 1.0
My GirlRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Love So DivineRated ★ 2.5
AquamarineRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 3.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 4.0