Series
Ratings
18
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5