Movies
Ratings
80
Hansel & GretelRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 4.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Prince & MeRated ★ 5.0
MRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 4.5
AquamarineRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 3.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
Enemies In-LawRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 5.0
He Was CoolRated ★ 5.0
The First TimeRated ★ 5.0