Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5