Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0