Movies
Ratings
185
The WailingRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 1.0
Ted 2Rated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 1.0