Titles you rated
He's on DutyRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
SaharaRated ★ 4.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
CommandoRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Tai Chi ZeroRated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Rocky IVRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0