Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mother's DayRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0- Ali Wong: Single LadyRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.5
His Three DaughtersRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
My Dearest Fu BaoRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
A Family AffairRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Take Your Pills: XanaxRated ★ 3.0