Titles you rated
New WorldRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
FyreRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.0
GiftedRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0