Movies
Ratings
111
BoltRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0