Movies
Ratings
132
The ContactRated ★ 5.0
Love StoryRated ★ 5.0
My Night at Maud'sRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 1.5
The FanRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 4.5
Employee of the MonthRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
BeatRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Rocky IIIRated ★ 4.0
The Age of InnocenceRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Rocky IIRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 0.5
RockyRated ★ 4.0