Movies
Ratings
112
War of the ArrowsRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
MontageRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0