Series
Ratings
60
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0