Series
Ratings
23
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0