Movies
Ratings
943
The SeatRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 3.0
The SilenceRated ★ 3.0
MoxieRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Wrong ParisRated ★ 2.0
SinkholeRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
AntebellumRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0