Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
TempestRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
It's NightRated ★ 2.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
BITCH X RICH 2Rated ★ 3.0
BITCH X RICHRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0