Movies
Ratings
90
DunkirkRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
SidewallsRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0