Titles you rated
Smile Down the RunwayRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
SK8 the InfinityRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Run with the WindRated ★ 4.5
Asobi AsobaseRated ★ 2.5
Just DanceRated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
TONIKAWA: Over the Moon For YouRated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 1.0
Chihayafuru 3Rated ★ 5.0
Chihayafuru 2Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- Candy CandyRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0