Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 4.5
Black Butler 2Rated ★ 5.0- Black ButlerRated ★ 5.0
Free!Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
KRated ★ 5.0
K: Return of KingsRated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0