Series
Ratings
50
LifeRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 2.5
Operation LoveRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 2.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5