Titles you rated
Aimless BulletRated ★ 4.5
Non-fiction DiaryRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Ulysses' GazeRated ★ 4.5
The HappeningRated ★ 2.5
Night and FogRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.5
The Mourning ForestRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
The Description of BankruptcyRated ★ 4.5
A Dream of IronRated ★ 4.0
Voyage to CytheraRated ★ 4.5
Days of 36Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5