Titles you rated
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5