Titles you rated
Emergency DeclarationRated ★ 0.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5