Titles you rated
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0