Movies
Ratings
40
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Against the SunRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0