Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0