Movies
Ratings
30
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 5.0
Crimson PeakRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 4.5