Movies
Ratings
194
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0