Titles you rated
LoganRated ★ 4.0
Assassin's CreedRated ★ 1.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
A History of ViolenceRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5