Titles you rated
- Les MisérablesRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0