Series
Ratings
180
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Noragami AragotoRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Cells at Work!!Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.5