Series
Ratings
423
So, You Make ItRated ★ 3.0
Just a bit EspersRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
Would You Marry Me?Rated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Taigan no Kaji: Kore ga, Watashi no Ikiru Michi!Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0