Titles you rated
Alternate World PharmacyRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0