Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
First ManRated ★ 1.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 0.5
Ocean's EightRated ★ 1.0
The Sense of an EndingRated ★ 4.0