Movies
Ratings
20
Toy StoryRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0