Movies
Ratings
515
RentRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 0.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.5
The MuleRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Private LifeRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0