Titles you rated
The Princess and the PilotRated ★ 0.5
EnemyRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 0.5
SolaninRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Trigun: Badlands RumbleRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 0.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
NanaRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 1.5