Titles you rated
71: Into the FireRated ★ 1.5
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.0
UnthinkableRated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 3.0